Added 1 week ago

Manažér údržby Košice

LocationKošický kraj, Košice, Slovakia PP Adecco

Job typeManager

Základná zložka mzdy2500.00

Date2018-11-06

CategoryVyroba

Ponúkame Vám výborné možnosti na uplatnenie Vašich skúsenosti v úspešnej, zahraničnej spoločnosti.
Ak máte skúsenosti s riadením oddelenia údržby, vedením pracovníkov a dokážete prevziať zodpovednosť za vašu prácu, ponúkame Vám túto atraktívnu pozíciu – MANAŽÉR ÚDRŽBY.

Náplň práce:

- zodpovedá za všetky výsledky údržby /poruchy, bezpečnosť, životné prostredie, náklady, náhradné diely/
- organizuje a kontroluje aktivity oddelenia údržby
- riadi tím, jeho priority, výkon a úroveň spôsobilosti zamestnancov zvereného úseku
- analyzuje a podáva správy ohľadom aktivít a indikátorov
- definuje priority, zlepšenia a stratégie rozvoja a rozpočet

Požiadavky na kandidáta:
- VŠ vzdelanie technického smeru
- skúsenosť na obdobnej pozícií je podmienkou
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- znalosť nemeckého jazyka výhodou
- samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
- veľmi dobré riadiace a organizačné schopnosti
- rozhodnosť a flexibilita

Základná mzda 2500 Eur v závislosti od skúsenosti

Reference number AD a0W5800000HkOOIEA3