Added 1 week ago

Operátor výroby na zvarovni

LocationNitriansky kraj, Nitra, Slovakia PP Adecco

Job typeStaff

Základná zložka mzdy

Date2018-11-05

CategoryVyroba

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pozícia je obsadzovaná pre nový greenfield závod japonského koncernu G-TEKT Slovakia s.r.o., Priemyselný Park - Sever, Nitra. Spoločnosť sa zaoberá výrobou lisovaných výrobkov z kovových materiálov, ktoré sú určené pre karosérie vozidiel v automobilovom priemysle. G-TEKT Slovakia, s.r.o. je významným dodávateľom automobiliek JLR, BMW, Toyota, Nissan, Suzuki, Honda.
G-TEKT Slovakia, s.r.o. ponúka svojim zamestnancom unikátnu rodinnú firemnú kultúru v globálnej spoločnosti.

Náplň práce:
  • kontrolovanie kvality výrobku počas dňa a zabezpečiť dodržiavanie postupov spoločnosti
  • vypĺňanie príslušnej dokumentácie
  • práca v malom tíme pod vlastným dohľadom a iniciatívou
  • kontrola materiálu na meracích prípravkoch a potvrdenie presnosti dielov
  • pôsobiť ako poradca pre výrobné tímy so zameraním na kvalitu a neustále zlepšovanie
  • audit, zabezpečenie potrebných protiopatrení

Zamestnanecké výhody, benefity
Pracovná zmluva na dobu neurčitú
13. plat
Variabilná zložka mzdy (0-15% z hrubej mzdy)
Stravné lístky v hodnote 4 € (3 € hradí zamestnávateľ, 1 € zamestnanec)
práca na jednu zmenu
Zaúčanie v zahraničí
Možnosť kariérneho rastu
Predpokladaná expanzia spoločnosti v ďalších rokoch
Riadne zaškolenie
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Pozícia je obsadzovaná pre nový greenfield závod japonského koncernu G-TEKT s.r.o., Priemyselný Park - Sever, Nitra. Spoločnosť sa zaoberá výrobou lisovaných výrobkov z kovových materiálov, ktoré sú určené pre karosérie vozidiel v automobilovom priemysle. G-tekt je významným dodávateľom automobiliek JLR, BMW, Toyota, Honda.
Spoločnosť G-tekt ponúka svojim zamestnancom unikátnu rodinnú firemnú kultúru v globálnej spoločnosti.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
schopnosť pracovať na základe vlastnej iniciatívy
schopnosť komunikovať so spolupracovníkmi
praktický prístup
logické a systematické myslenie
precízne riešenie problémov a prechádzanie ďalším
Poslať spoločnosti životopis

    Reference number AD a0W5800000HkL6ZEAV