Added 1 week ago

Operátor výroby na lisovni

LocationNitriansky kraj, Nitra, Slovakia PP Adecco

Job typeStaff

Základná zložka mzdy835.00

Date2018-11-05

CategoryVyroba

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pozícia je obsadzovaná pre nový greenfield závod japonského koncernu G-TEKT Slovakia s.r.o., Priemyselný Park - Sever, Nitra. Spoločnosť sa zaoberá výrobou lisovaných výrobkov z kovových materiálov, ktoré sú určené pre karosérie vozidiel v automobilovom priemysle. G-TEKT Slovakia, s.r.o. je významným dodávateľom automobiliek JLR, BMW, Toyota, Nissan, Suzuki, Honda.
G-TEKT Slovakia, s.r.o. ponúka svojim zamestnancom unikátnu rodinnú firemnú kultúru v globálnej spoločnosti.
Základná zložka mzdy (brutto)
1100 € + 164 € (variabilná zložka mzdy) a 13. plat

Náplň práce:
  • Nákup priameho a nepriameho materiálu a služieb
  • Zabezpečovanie dodávok podľa jednotlivých požiadaviek
  • Vedenie evidencie dodávateľov, hodnotenie dodávateľov
  • Riešenie jednotlivých reklamácii
  • Spracovanie a vystavovanie objednávok v informačnom systéme QAD
  • Sledovanie skladových zásob
  • Komunikácia s jednotlivými oddeleniami (plánovanie, výroba)
  • Analyzovanie a optimalizácia nákladov
  • Reporting priamemu nadriadenému

Zamestnanecké výhody, benefity
  • Pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • 13. plat
  • Variabilná zložka mzdy (0-15% z hrubej mzdy)
  • Stravné lístky v hodnote 4 € (3 € hradí zamestnávateľ, 1 € zamestnanec)
  • práca na jednu zmenu
  • Zaúčanie v zahraničí
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Predpokladaná expanzia spoločnosti v ďalších rokoch

Spoločnosť sa zaoberá výrobou lisovaných výrobkov z kovových materiálov, ktoré sú určené pre karosérie vozidiel v automobilovom priemysle. G-TEKT Slovakia, s.r.o. je významným dodávateľom automobiliek JLR, BMW, Toyota, Nissan, Suzuki, Honda.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
Vzdelanie v odbore
ekonomické
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
  • 2 roky skúsenosti
  • MS Office – mierne pokročilý
  • Anglický jazyk – B1
  • QAD – výhoda
  • Precíznosť
  • Zodpovednosť
  • Komunikatívnosť
  • Vyjednávacie zručnosti

Reference number AD a0W5800000HkKeuEAF