Pridané 5 months ago

Inžinier SQA

LokalitaŽilinský kraj, Námestovo, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy950.00

Dátum2019-01-11

KategóriaKvalita

Náplň práce:
  • Tvorba Control plan, riadenie inerných a externých zdrojov na vstupnú kontrolu
  • Plánovanie a vykonávanie auditov
  • Hodnotenie dodávateľov
  • Evidencia v SAP
  • Riadenie reklamácií, fakturácia nákladov
  • Overovanie efektívnosti dodávateľských 8D
  • Plánovanie nákladov na vstupnú kontrolu
  • Zodpovednosť za konečné schvaľovanie vstupného materiálu
  • Komunikácia s dodávateľmi, PPAP

Požiadavky:
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Prax v oblasti kvality v strojárskej výrobe min. 1 rok
  • Znalosť nástrojov kvality: 8D, PPAP, APQP, FMEA
  • Znalosť štandardov kvality

Ponuka:
  • Práca v stabilnej spoločnosti
  • Jazykové kurzy, interné tréningy a vzdelávanie
  • Firemné benefity
  • 13. a 14. plat
  • Základná zložka mzdy od 950,- brutto v závislosti od skúseností kandidáta
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W5800000FaGNVEA3

  • Žilinský kraj, Námestovo, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Trenciansky kraj, Nové Mesto nad Váhom, Slovakia PP Adecco
  • Staff