Pridané 1 week ago

Inžinier kvality SQA

LokalitaTrenciansky kraj, Nové Mesto nad Váhom, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1000.00

Dátum2019-01-07

KategóriaKvalita

Hľadáte stabilné zamestnanie a možnosť kariérneho rastu? Máte skúsenosti s dodávateľskou kvalitou v oblasti strojárstva alebo elektrotechniky? Čítajte ďalej!:
Náplň práce:

  • Zabezpečenie dodávateľskej kvality pre pridelený segment výroby
  • Hodnotenie dodávateľov, účasť na auditoch
  • Riešenie reklamácií, vypracovanie 8D reportov
  • Tvorba akčných plánov pre dodávateľov a overovanie efektívnosti zmien
  • Spolupráca s tímom v Taliansku, projektovým tímom a ostatnými oddeleniami
  • Účasť na schvalovacom procece, príprava a aktualizácia dokumentácie
  • Reporting

Ponuka:
  • Dlhodobá spolupráca, záujem o stabilného a lojálneho zamestnanca
  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Bonusový systém, prehodnocovanie platov na ročnej báze
  • Príspevky na jazykové kurzy, tréningy, organizovanie eventov pre zamestnancov
  • Možnosť profesného rastu
  • Základná zložka mzdy minimálne 1000,- brutto - záleží od praxe kandidáta

Požiadavky:
  • Prax v oblasti dodávateľskej kvality
  • Aktívna komunikácia v anglickom jazyku
  • Znalosť noriem ISO 9001, ISO 14001

Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W5800000FaEn7EAF

  • Nitriansky kraj, Nitra, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Trenciansky kraj, Nové Mesto nad Váhom, Slovakia PP Adecco