Added 1 week ago

Servisný poradca - Trenčín, Nové Mesto nad Váhom

LocationTrenciansky kraj, Trenčín, Slovakia PP Adecco

Job typeStaff

Základná zložka mzdy650.00

Date2018-11-06

CategoryBankovnictvo a poistovnictvo

Pre nášho klienta hľadáme komunikatívneho, ambiciózneho a zodpovedného kandidáta, ktorý má chuť budovať svoju kariéru v oblasti bankovníctva.
Náplň práce:

  • Komunikácia a poradenstvo v oblasti bankových produktov pre klientov
  • Otváranie a rušenie bankových účtov
  • Analýza finančnej situácie zákazníka, odporúčania na možné riešenia
  • Hotovostné a bezhotovostné operácie na účtoch
  • Aktivácie nových služieb
  • Administratívne činnosti v súvislosti s poskytovaním služieb

Ponuka:
  • Veľmi motivujúci bonusový systém
  • Príplatky za sviatok, víkend v prípade potreby
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Zvýhodnenia na produkty spoločnosti
  • Zaškolenie
  • Ďalšie benefity - príspevok na DDS, zdravotnú starostlivosť, dovolenka naviac za každý odpracovaný rok ...
  • Základná zložka mzdy od 650,-

Požiadavky:
  • Dynamická osobnosť
  • Komunikatívnosť, reprezentatívne vystupovanie
  • Ochota vzdelávať sa
  • Pro-klientský prístup
  • Orientácia na výsledky

Reference number AD a0W5800000E5JShEAN