Added 3 months ago

Ponuka v Budapešti! Ste ambiciózny komplexný účtovník ochotný relokovať sa? Staňte sa hlavným účtovníkom pre 3 pobočky

LocationBUDAPEST, Budapest, Slovakia PP Adecco

Job typeSpecialist

Základná zložka mzdy2250.00

Date2018-07-25

CategoryFinacie a uctovnictvo

Pre nášho klienta, americkú spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti spracovania bezpečných elektronických finančných a platobných transakcií, hľadáme hlavného účtovníka. Ak máte skúsenosť s komplexným účtovníctvom, ovládate slovenskú legislatívu a dane, máte možnosť viesť svoj vlastný 3-členný tím - pošlite mi svoj životopis ešte dnes!
Vašou náplňou práce by mohlo byť:
  • dohľad nad komplexným účtovníctvom na pobočke na Slovensku, Česku a Bulharsku
  • koordinácia závierkových prác na mesačnej, kvartálnej a ročnej báze
  • rekonsiliácie súvahových účtov
  • zodpovednosť za štatutárny ročný finančný výkaz
  • spolupráca s interným i externým auditom
  • koordinácia daňového priznania
  • vedenie, motivácia a koučing tímu - 3 juniorných účtovníkov

Zamestnanecké výhody, benefity
  • relokačný balíček
  • kariérny rast
  • medzinárodné pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Účtovnícke a auditorské činnosti
Americká spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti spracovania bezpečných elektronických finančných a platobných transakcií
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
financie, účtovníctvo, audit, dane
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)
Ostatné znalosti
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Počet rokov praxe
5
  • 3-5 ročná skúsenosť s komplexným účtovníctvom
  • vzdelanie z oblasti financií, ekonómie
  • Excel zručnosti na výbornej úrovni
  • znalosť US GAAP alebo IFRS veľkou výhodou
  • plynulá komunikácia v anglickom a slovenskom/českom jazyku

Reference number AD a0W5800000D0G9YEAV