Pridané 8 months ago

Sieťový Inžinier (CCNA, English)

LokalitaBratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1160.00

Dátum2018-05-15

KategóriaIT a telekomunikacie

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho klienta, silnú medzinárodnú telekomunikačnú spoločnosť, hľadáme ambiciózneho sieťara, ktorý by rád spojil pestrú technickú prácu s každodennou komunikáciou. Pracoval by v medzinárodnom tíme, ktorý má na starosti zákazníkov z celého sveta využívajúc technológie ako Cisco, Juniper, Riverbed, Netgates.
Čomu sa budete hlavne venovať:

  • spolupráci s onsite technikmi ohľadom inštalácii a konfigurácii routrov, switchov, VPN, WAN akcelerátorov, wireless zariadení a modemov,
  • inštalácii a testovaniu rôznych obvodov – Ethernet, T1/E1, T3/E3,
  • starostlivosti a riešeniu problémov na MPLS backbone,
  • dennej komunikácii a interakcii so zákazníkmi a kolegami naprieč oddeleniami.

Zamestnanecké výhody, benefity
Budú predstavené na osobnom pohovore
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Telekomunikácie
Medzinárodná telekomunikačná spoločnosť
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Znalosti na úrovni CCNA (certifikát nie je potrebný), CCNP výhodou
  • Znalosti LAN a WAN technológií
  • Vynikajúca plynulá angličtina slovom aj písmom
  • Ochota pracovať na štvorzmennú prevádzku vrátane víkendov (extra príplatky)

Plat: od 1160 € brutto za mesiac. Skutočný plat bude pravdepodobne vyšší na základe schopností, vedomostí a skúseností.
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W5800000B0LyKEAV

  • Bratislavský kraj, Malacky, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Nitriansky kraj, Nitra, Slovakia PP Adecco
  • Bratislavský kraj, Lozorno, Slovakia PP Adecco