Pridané 10 months ago

Špecialista vývoja softvéru - sieťové inžinierstvo (English)

LokalitaBratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy2120.00

Dátum2018-08-13

KategóriaIT a telekomunikacie

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho klienta, silnú medzinárodnú telekomunikačnú spoločnosť, hľadáme špecialistu pre vývoj softvéru so záujmom budovať svoje zručnosti v nových vznikajúcich sieťových technológiách a budovať silné pozadie v tradičných sieťových technológiách Cisco, Juniper, F5.
Máte záujem aplikovať programovacie zručnosti v sieťovej oblasti a skúsenosti s agilným prístupom vývoja softvéru? Máte určite výhodu.
Čomu sa budete hlavne venovať:

  • úzkej spolupráci v rámci tímu seniorných sieťových inžinierov a architektov pri vývoji interných a externých aplikácií a nástrojov,
  • určovaniu uskutočniteľnosti technických riešení a základných problémov súvisiacich so sieťou,
  • komunikácii a prezentácii výsledkov.

Zamestnanecké výhody, benefity
Budú predstavené na osobnom pohovore
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Telekomunikácie
Medzinárodná telekomunikačná spoločnosť
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • HTML, CSS, Bootstrap, LESS/SASS, XML
  • JavaScript framework (Ember, ReactJS alebo Angular), jQuery
  • Git, REST/Soap API, JSON
  • Docker, Jenkins
  • Výhodou sú skúsenosti s riešeniami Cisco VOICE, Wireless alebo Data Center, Perl, Python alebo VBS skriptovanie, VMWare alebo cloud

Plat: od 2120 € brutto za mesiac. Skutočný plat bude pravdepodobne vyšší na základe schopností, vedomostí a skúseností.
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W5800000B0EJkEAN