Pridané 5 months ago

Operátor výroby v priemyselnom parku Kechnec.

LokalitaKošický kraj, Košice, Slovakia Staffing Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy

Dátum2018-07-19

KategóriaVyroba

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Ponúkame Vám prácu v zaujímavej automobilovej spoločnosti, ktorá sa nachádza v priemyselnom parku Kechnec (cca 15km od Košíc).
PONUKA PRÁCE:
  • obsluha strojov a liniek pri výrobe komponentov do automobilov,
  • práca na 12 hod zmennovej prevádzke:

1. denná, nočná, 2 dni voľno
2. pondelok - piatok (dlhý a krátky týždeň, víkend voľný),
  • výroba elektrokomponentov, výroba plošných spojov, výroba vstrekovačov, čerpadiel.
  • fyzicky nenáročná práca (práca je vhodná pre mužov aj ženy)

MZDOVÉ PODMIENKY:

Základná mzda:
  • dochádzkový bonus každý mesiac od nástupu,
  • cestovné príplatky každý mesiac od nástupu,
  • osobnostné ohodnotenie každý mesiac od nástupu,
  • príplatok za víkend,
  • iné zaujímavé bonusy.

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA:
  • bezproblémová dochádzka do priemyselného parku Kechnec,
  • stredoškolské vzdelanie,
  • prax na pozícii Operátor výroby výhodou,
  • výborný zdravotný stav,
  • práca je vhodná pre mužov aj ženy.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná:
Medzinárodná spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu hi-tech systémov a elektrokomponentov pre automobilový priemysel.
Informácie o výberovom procese:
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W5800000AzreUEAR

  • Žilinský kraj, Kysucké Nové Mesto, Slovakia PP Adecco
  • Manager
  • Košický kraj, Košice, Slovakia Staffing Adecco
  • Staff
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Manager