Pridané 1 week ago

Manažér výroby

LokalitaŽilinský kraj, Kysucké Nové Mesto, Slovakia PP Adecco

Typ práceManager

Základná zložka mzdy2000.00

Dátum2018-12-06

KategóriaInzinierstvo a technika

Pre nášho klienta pôsobiaceho v automotive hľadáme kandidáta, ktorý okrem praktických skúseností dokáže kolektív motivovať, má prirodzenú autoritu a organizačné schopnosti.
Náplň práce:
Plánovanie, riadenie a koordinovanie existujúcej výroby, výrobných procesov a kapacít.
Zodpovedanie za tvorbu výrobných plánov, rozpočtov a výrobných analýz.
Implementovanie zlepšení a optimalizovanie využívania zdrojov.
Koordinovanie, vedenie, hodnotenie a motivovanie výrobného tímu.
Kontrolovanie výkonnosti tímu ako aj ďalších ukazovateľov.
Sledovanie efektivity výroby, zabezpečovanie technickej podpory produkcie.
Riadenie technologických zmien, implementovanie nových technológií a postupov na zvyšovanie konkurencieschopnosti.
Zodpovedanie za dodržiavanie bezpečnostných noriem ako aj noriem kvality ISO 9001, resp. IATF 16949:2016 .
Spolupracovanie s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti.
Ponuka:
- zaujímavé platové ohodnotenie
- mesačné bonusy
- stravné lístky
- príjemné pracovné prostredie
- stabilné zamestnanie
- mzdové ohodnotenie: min. 2000,- brutto
Požiadavky:
- VŠ vzdelanie technického smeru
- Pokročilá znalosť AJ – denná komunikácia
- Čítanie technických výkresov
- Skúsenosti na podobnej pozícii v automobilovom priemysle veľkou výhodou
- Dobrá znalosť systémov riadenia akosti, noriem a prostredia automotive
- Manažérske, organizačné a komunikačné zručnosti
- Schopnosť pracovať s dátami (analytické myslenie) a logické myslenie
- Schopnosť pracovať v tíme i samostatne, sebaisté vystupovanie
- Odolnosť voči stresu, časová flexibilita, ochota pracovať nadčas
- Znalosť práce na PC, Microsoft Office

VŠ technického smeru
Anglický jazyk B2 - na komunikatívnej úrovni
MS Office - pokročilý
Čítanie technickej dokumentácie
Prax s vedením výroby
Manažérske a organizačné schopnosti
Analytické a technické myslenie

Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W58000008XnraEAC

  • Nitriansky kraj, Nitra, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Staff