Pridané 5 days ago

Manažér kvality v automobilovom priemysle, Kysucké Nové Mesto

LokalitaŽilinský kraj, Kysucké Nové Mesto, Slovakia PP Adecco

Typ práceManager

Základná zložka mzdy

Dátum2019-06-11

KategóriaKvalita

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho významného klienta hľadáme spoľahlivého a zodpovedného Manažéra kvality s praxou, ktorý sa vie orientovať v problematike automobilového priemyslu, pozná nástroje kvality a nebojí sa komunikovať po anglicky.
Právomoci a zodpovednosti:
- Vedenie nového projektu
- Zodpovednosť za zamestnancov v oddelení kvality
- Motivácia zamestnancov a ich rozvoj
- Spolupráca s inými oddeleniami
- Reporting, plánovanie, správa dokumentácie
- Tvorba noriem a smerníc
- Audity (interné, externé) ich plánovanie a realizácia
- Zodpovednosť za dodržiavanie štandardov v oblastí kvality SQA, CQA
- Optimalizácia procesov
- Operatívne riešenie problémov - výpadkov, zákazníckych reklamácií
- Starostlivosť o zákazníkov - udržanie spokojonosti
- Zodpovednosť za systém riadenia kvality - jeho rozvoj, zdokonaľovanie
- Kontrola EO, ECN, ECR, BOM, IMDS
- Aktualizácia a kontrola nákresov
Zamestnanecké výhody, benefity
- Stabilné zázemie v spoločnosti, ktorá má pobočky v 5 krajinách sveta
- Qvartálne odmeňovanie
- Príjemné pracovné prostredie
- Stravné lístky
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Výroba rámov automobilových sedačiek.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
TECHNICKÉ
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz
B
Počet rokov praxe
4
  • nutná denná komunikácia v anglickom jazyku
  • znalosť nástrojov kvality FMEA, PPAP, 8D, QRCI...
  • orientácia v technických výkresoch
  • vynikajúca znalosť systémov riadenia akosti, noriem...
  • prax v automobilovom priemysle - výhodou
  • manažérske zručnosti, samostatnosť, drive, schopnosť motivovať zamestnancov
  • analytické a logické myslenie
  • odolnosť voči stresu, schopnosť pracovať prípadné nadčasy

Základná zložka mzdy (brutto)
Minimálna mzda od 2000€ brutto ( mzda je možná vyššia, závisí od skúseností a praxe kandidáta)
Požadované vzdelanie

Znalosti
Počítačové znalosti - používateľ
Microsoft Excel - pokročilý

Microsoft Word - pokročilý

Microsoft PowerPoint - pokročilý

Prax z riadením kvality

Znalosť štandardov a nástrojov kvality - 8D, PPAP, FMEA...

Čítanie technickej dokumentácie

Technické a analytické myslenie

Skúsenosti v obdobnej pozícií, hlavne v oblasti kvality

Manažérske schopnosti

Komunikatívna znalosť anglického jazyka
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W58000008XneqEAC