Pridané 1 week ago

Produktový Inžinier - elektrotechnik !

LokalitaTrenciansky kraj, Nová Dubnica, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy1200.00

Dátum2021-02-22

KategóriaInžinierstvo a technika

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- vypracovanie Process Flow
- technická komunikácia so zákazníkom k zákazkám
- vypracovávanie kalkulácií na nové produkty + štúdie vyrobiteľnosti produktu
- vypracovávanie technologickej dokumentácie, pracovných postupov a ich zavádzanie
- navrhovanie možností zavedenia pracovných metód, materiálov a použitie výrobných nástrojov (v spolupráci s kolegami a projektovým managerom)
- technická príprava prototypových a pilotných sérií výrobkov
- spolupráca pri tvorbe FMEA a tvorbe Controll Plan
- nákup komponentov do výroby
- implementácia optimálnych výrobných procesov pre nové produkty
- znižovanie nákladov a optimalizácie z pohľadu výroby
- vykonávanie školení v prípade špeciálnych procesov (pohľad dizajnu napr.)
- spolupráca s ostatnými oddeleniami na riešení
technických a technologických problémov
Zamestnanecké výhody, benefity
- medzinárodná spoločnosť
- pružný pracovný čas
- kariérny rast
- bezplatná výučba anglického jazyka
- príspevok na DDS
- každoročné prehodnotenie platu
- mladý kolektív
- rôzne športové aktivity + možnosť využívať krytú plaváreň zadarmo

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • minimálne 2 roky prax na podobnej pozícii v rámci priemyselnej výrobnej spoločnosti
  • analytické myslenie a technický prehľad
  • schopnosť efektívne komunikovať a zvládať stresovú záťaž
  • prozákaznícka orientácia
  • znalosť procesov výroby (výhoda)
  • znalosť tvorby a udržiavania FMEA, CP
  • schopnosť robiť rozhodnutia a následne ich implementovať

Platové požiadavky:
1200€ btt/mesiac
Mzda je možná vyššia v závislosti od praxe a skúsenosti kandidáta.
Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame
Uchádzať adecco/job.cancel

Email ivana.hricova@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000TGLaxUAH

  • Trnavský kraj, Senica, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Manager
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Staff