Pridané 2 months ago

Infrastructure Automation Consultant

LokalitaBratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy2800.00

Dátum2021-02-11

KategóriaIT a telekomunikácie

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť, obsadzujeme pozíciu Infrastructure Automation Consultant
Vaša náplň práce bude zahŕňať:

• Design a development nástrojov a služieb na integráciu existujúcich interných, komerčných a opensource produktov.
• Spolupráca s viacerými technickými tímami, pri rozširovaní procesov riadených API.
• Vytvárať, udržiavať a spravovať systémové štandardy prostredníctvom správy konfigurácie, automatizačných templatov, scriptingu a kontrolou verzií.
• Zaistiť aby monitoring, alerty a reporty boli globálne implementované a podporované, vrátane doby prevádzky, výkonu, kapacity a využitia.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Informačné technológie
Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
IT
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Pokročilý (C1)
Ostatné znalosti
Python - pokročilý
Ruby - pokročilý
Bash - pokročilý
Rest API - pokročilý
JSON - pokročilý
XML - pokročilý
Yaml - pokročilý
DHCP - Dynamic Host Configuration Protocol - pokročilý
DNS - Domain Name System - pokročilý
Počet rokov praxe
na podobnej pozicii
5
• Dobrý skill v scriptovaní/programovaní (Ptyhon, Ruby, Bash a pod.) a skúsenosť s CI/CD
• Skúsenosti s kocovanim voči API (REST) a manipulácia so štruktúrovanými dátami (JSON, XML, yaml a pod.)
• Produkčné skúsenosti s automatizáciou konfigurácie cloudu (Asible, Salt, Vagrant, Terraform, Puppet a pod.)
• Skúsenosť s Linux administráciou a servismi (DNS, DHCP, logovanie, authn/z a pod.)
Nice to have:

• Skúsenosť s HW konfiguračnými protokolmi (PXE, POAP, ZTP, Redfish a pod.)
Uchádzať adecco/job.cancel

Email marek.sefcik@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000T1TFxUAN