Pridané 3 months ago

Interný predajca

LokalitaBratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy2000.00

Dátum2021-01-05

KategóriaObchod

Miesto práce - Bratislava
Druh pracovného pomeru - plný úväzok
Termín nástupu - ASAP
Mzdové podmienky (brutto) - 2 000 EUR/mesiac v závislosti od skúseností
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho klienta, medzinárodnú výrobnú firmu, hľadáme Inside sales s anglickým a kórejským jazykom.
Náplň práce:
1. interný predajca
- spolupráca s predajcami v teréne
- zodpovednosť za 10-15 kľúčových klientov
- spracovávanie objednávok a požiadaviek od klienta a ich následné zadávanie do výroby
- spracovávanie faktúr a platieb od klientov
2. logistika
- komunikácia so zazmluvnenou doručovateľskou firmou
- organizácia doručovania tovaru z výroby
3. plánovanie predaja
- príprava a reportovanie mesačných výsledkov
- plánovanie štvrťročných a ročných obchodných cielov
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Ostatná priemyselná výroba
Naším klientom je medzinárodná výrobná firma
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti - Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Kórejský jazyk - Pokročilý (C1)
Počet rokov praxe - Inside sales – 3
Znalosť Kórejského jazyka výhodou
Komunikatívnosť
Trpezlivosť
Proaktívnosť, asertívnosť a organizovanosť

Uchádzať adecco/job.cancel

Email maria.brachtlova@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000Sg1lKUAR

  • Trenciansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco