Pridané 3 months ago

Govorite li hrvatski i engleski? Chcete sa stať účtovníkom majetku? Máme pozíciu presne pre vás!

LokalitaBratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy1200.00

Dátum2020-12-15

KategóriaFinancie a účtovníctvo

Miesto práce - Bratislava
Druh pracovného pomeru - plný úväzok
Termín nástupu -  ASAP
Mzdové podmienky (brutto) - 1 200 EUR/mesiac
Od 1200€/mesiac, plat môže byť prehodnotený na základe znalostí a skúseností kandidáta
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho klienta, stabilnú spoločnosť pôsobiacu v telekomunikáciách a IT, obsadzujeme pozíciu účtovník majetku. Náplňou práce na pozícií je:
• Spracovanie účtovníctva súvisiaceho s nehnuteľnosťami (akvizícia, prevod, vyradenie atď.)
• Spracovanie odpisovania dlhodobého majetku
• Príprava inventarizácie
• Komunikácia s klientom (písomná, telefonická)
• Vykonávanie uzávierkových činností a zmierovacích konaní na konci mesiaca
• Ďalšie ad-hoc úlohy podľa potrieb oddelenia účtovníctva majetku
Zamestnanecké výhody, benefity
• Ročný bonus
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Multisport karta
• Príležitosti pre kariérny rast
• Flexibilný pracovný čas
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Telekomunikácie
Klient je lídrom v oblasti telekomunikácií.

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
Ekonómia, Účtovníctvo
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Chorvátsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)
• 2 roky skúseností z účtovníctva
• Vysoká miera zodpovednosti a samostatnosti
• Zákaznícka orientácia a proklientský prístup
• Schopnosť pracovať v tíme, ale aj individuálne
• Znalosť Excelu
Uchádzať adecco/job.cancel

Email juraj.sekeres@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000SHjYrUAL

  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Nitriansky kraj, Levice, Slovakia PP Adecco
  • Trenciansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Slovakia PP Adecco