Pridané 2 weeks ago

Technológ zlievania

LokalitaTrenciansky kraj, Považská Bystrica, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1300.00

Dátum2020-11-20

KategóriaInzinierstvo a technika

Pre stabilnú a rozrastajúcu sa spoločnosť hľadáme skúseného technológa s praxou v oblasti metalurgie a zlievania
Náplň práce:

- Vypracovanie technologických postupov pre odstredivé liatie
- Príprava pracovných pokynov a postupov pre všetky druhy odlievaných materiálov
- Príprava výkresovej dokumentácie pre tavenie a odlievanie
- Riadenie technických zmien v dokumentácií
- Návrhy na zlepšenie procesu odlievania a tavenia
- Monitorovanie životnosti náradia, nástrojov a ďalšieho vybavenia
- Definovanie noriem, časových cyklov a jednotlivých častí projektu
- Školenie výrobných pracovníkov
Ponuka:
- Dlhodobá perspektívna spolupráca
- Možnosť profesného rastu
- Vzdelávanie
- Bonusový systém
- Príspevok na DDS
- Dochádzkový bonus
- Mzda 1300,- - 2000,- v závislosti od praxe
Požiadavky:
- Skúsenosti v zlievarenskej oblasti podmienkou
- Znalosť SAP a SolidWorks
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- Orientácia v ISO 9001, IATF 16949
- Analytické a technické myslenie
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000SGL7xUAH

  • Bratislavský kraj, Lozorno, Slovakia PP Adecco
  • Specialist