Pridané 2 weeks ago

Skvelá príležitosť v automotive! Hľadáme asistentku nákupcu na oddelenie logistiky (angličtina, vhodné aj pre absolventov)

LokalitaBratislavský kraj, Lozorno, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy1000.00

Dátum2020-11-20

KategóriaDoprava a logistika

Ovládaš angličtinu a láka Ťa práca v automotive? Pošli nám svoje CV v anglickom jazyku!
Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť a významného TIER 1 automotive dodávateľa, hľadáme asistentku nákupcu.
Náplň práce:
- vystavovanie nákupných objednávok podľa požiadaviek jednotlivých oddelení na základe
cenových ponúk od nákupu
- evidencia nákladov za dopravu pre potreby forecastu
- kontrola dodacích listov
- schvaľovanie faktúr za dopravu v internom systéme na základe objednávok a riešenie prípadných nezhôd
Zamestnanecké výhody, benefity:
- doprava z rôznych smerov Bratislavy a Záhoria
- zabezpečené ubytovanie v Bratislave
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- príplatok za prácu cez sviatok 150 %
- príspevok do tretieho piliera
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná: Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov - TIER 1 automotive dodávateľ
Požiadavky na zamestnanca - Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz: B
Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- anglický jazyk na úrovni B2
- skúsenosti s riadením zásob a nákupu výhodou
- MS Office (Word, Excel, Outlook)
- komunikatívnosť, samostatnosť
- tímová práca, kreativita
- rozhodnosť, cieľavedomosť a zodpovednosť
- ochota učiť sa a neustále sa zlepšovať
- odolnosť voči stresu
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000SGL0XUAX

  • Žilinský kraj, Žilina, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Košický kraj, Košice, Slovakia PP Adecco