Pridané 5 days ago

Systémový inžinier - rádiové komunikačné siete

LokalitaŽilinský kraj, Žilina, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1500.00

Dátum2020-10-15

KategóriaIT a telekomunikacie

Hľadáme špecialistu v oblasti návrhu rádiových telekomunikačných sieti, GSM a skúsenosťou s projektovaním sieti.
Náplň práce:

- Návrh technického riešenia, konceptu a možných riešení telekomunikačných sietí v spolupráci s projektovým tímom
- Plánovanie káblových trás rozvádzačov
- Plánovanie umiestnenia zariadení
- Tvorba technickej dokumentácie
- Účasť na inštalácií a oživovaní rádiových systémov
- Účasť na základných systémových testoch
Ponuka:
- Školenia v technickej a jazykovej oblasti
- Referal program
- Doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR
- Bridge days, sick days
- Športové aktivity a teambuildingy
- Rodinný program
Požiadavky:
- Skúsenosti v oblasti PC sieti a telekomunikačných sieti a IP konfigurácie
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- Ochota cestovať
- Ochota pracovať v medzinárodnom tíme

Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000SE2cfUAD

  • Prešovský kraj, Prešov, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Bratislavský kraj, Lozorno, Slovakia PP Adecco
  • Staff