Pridané 1 week ago

Máte chuť pracovať v jednej z najúspešnejších celosvetových spoločností?Hľadáme Verifikačných a Validačných inžinierov, oblasť E-mobility.

LokalitaŽilinský kraj, Kysucké Nové Mesto, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy

Dátum2020-10-12

KategóriaInzinierstvo a technika

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho TOP klienta, ktorý sa zaoberá vývojom a elektromobilitou hľadáme do tímu skúseného Elektrotechnika, alebo Mechatronika, ktorý má skúsenosť s testovaním, validáciou motorov v oblasti automotive a má aktívnu znalosť anglického jazyka.

V oblasti V&V:
- zodpovednosť za aktivity v rámci procesu vývoja produktu pre mechatronické systémy a ich integrácie
- vytváranie a vývoj stratégie
- orientácia na plány, výsledky a kontrolu zhody s úrovňou zrelosti produktu a celkovou stratégiou
- koordinácia deadlinov, obsah, úroveň zrelosti V&V položiek
- spolupráca s vedúcimi podprojektov
- vývoj a podpora všeobecných metód a procesov
Zamestnanecké výhody, benefity
- stabilné pracovné miesto a možnosť rastu v zahraničnej spoločnosti
- možnosť sebarealizácia s komplexným zaškolením do problematiky
- príspevok na jazykové kurzy
- príspevok do III. piliera
- flexibilný pracovný čas
- odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
- 13. a 14. plat
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Elektrotechnický priemysel
Vývoj - oblasť elektromobility
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
elektrotechnické, mechatronické
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
Matlab - pokročilý
Simulink (Matlab) - pokročilý
Microsoft Project - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Počet rokov praxe
Verifikačný a Validačný inžinier
2
  • skúsenosti s overovaním a validáciou elektromotorov v oblasti automotive
  • skúsenosti s vedením systémových projektov v oblasti automotive
  • skúsenosti s elektrickou a funkčnou bezpečnosťou
  • skúsenosti s vývojom systémov a produktov - model ASPICE - výhodou
  • skúsenosti s Matlab/Simulink a Microsoft Project, PTC Integrity - výhodou

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac
Mzda je možná vyššia v závislosti od praxe a skúseností kandidáta.
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000SDpLnUAL

  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Bratislavský kraj, Lozorno, Slovakia PP Adecco
  • Staff