Pridané 1 week ago

Mechanický konštruktér. Skúsenosti s konštrukciou hliníkových odliatkov.

LokalitaŽilinský kraj, Kysucké Nové Mesto, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy

Dátum2020-10-12

KategóriaInzinierstvo a technika

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho TOP klienta, ktorý sa zaoberá vývojom a elektromobilitou hľadáme do tímu Mechanického konštruktéra, ktorý má skúsenosti s konštrukciou hliníkových odliatkov (znalosť simulácie a proces odlievania), pozná prácu v systéme Creo Parametric, alebo CATIA a má aktívnu znalosť anglického jazyka.
- konštrukcia domcov pre produkty hybridné moduly a elektro osi
- konštrukcia a návrh odlievaných hliníkových domcov
- práca s CAD súbormi- ich analýza a príprava
- 3D modelovanie a 2D výkresy
- vyhodnocovanie a spracovanie výrobných odchýlok, požiadaviek na zmeny a zmeny v konštrukcii
- výpočet tolerancií
Zamestnanecké výhody, benefity
- stabilné pracovné miesto a možnosť rastu v zahraničnej spoločnosti
- možnosť sebarealizácia s komplexným zaškolením do problematiky
- príspevok na jazykové kurzy
- príspevok do III. piliera
- flexibilný pracovný čas
- odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
- 13. a 14. plat
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Elektrotechnický priemysel
Výroba ložiskových jednotiek a systémov pre automobilovú a priemyselnú oblasť.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
Mechanická konštrukcia, strojnícka VŠ
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
CATIA - pokročilý
Creo Parametric - pokročilý
Počet rokov praxe
Mechanický konštruktér
2
  • prax v oblasti konštrukcie hliníkových odliatkov - nutná
  • znalosť simulácie a procesu odlievania - nutná
  • komunikatívna znalosť anglického jazyka - nutná
  • skúsenosti s prácou v Creo Parametric 4.0, alebo prípadne Catia - nutné

  • prax v oblasti automotive -výhodou
  • technické myslenie
  • schopnosť analyzovať a riešiť problémy
  • tímovosť
  • trpezlivosť

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 700 EUR/mesiac
Mzda je možná vyššia v závislosti od skúseností a praxe kandidáta.
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000SDpLTUA1

  • Košický kraj, Košice, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Bratislavský kraj, Lozorno, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco