Pridané 6 days ago

Aktuár/poistný matematik pre oblasť životného poistenia

LokalitaBratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1900.00

Dátum2020-09-16

KategóriaBankovnictvo a poistovnictvo

Hľadáme poistného matematika ktorý má skúsenosti s návrhom a implementáciou poistno-technických softvérových produktov, koncepciou a realizáciou matematických testov.
Náplň práce:

- participácia na tvorbe a inováciách poistných produktov
- tvorba aktuárskych podkladov, tarifných tabuliek, reportov
- analýza a kalkulácie poistných sadzieb jednotlivých produktov
- kalkulácie poistno - technických rezerv a výnosnosti jednotlivých produktov
- spolupráca s vývojármi SW - podklady a zadania pre aktualizácie SW
- testovanie profitability a ziskovosti produktov
- podpora pri organizovaní školení a prezentácií
Ponuka:
- pružný pracovný čas
- vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
- jazykové a odborné vzdelávanie
- motivačný bonusový systém
- vianočné prémie
- dovolenka nad rámec
- podpora pri dlhodobej PN
- Mzda od 1900,-
Požiadavky:
- ukončené VŠ vzdelanie - informatika, matematika, ekonomika
- prax v obdobnej pozícií je vítaná
- tímový hráč, zodpovedný prístup
- ochota cestovať na služobné cesty v prípade potreby
- Anglický alebo Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000RiCPwUAN

  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Manager
  • Bratislavský kraj, Lozorno, Slovakia PP Adecco
  • Staff