Pridané 6 days ago

Matematik - špecialista vývoja obchodných procesov pre životné poistenie

LokalitaŽilinský kraj, Žilina, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1900.00

Dátum2020-09-16

KategóriaBankovnictvo a poistovnictvo

Hľadáme poistného matematika/aktuára, ktorý má skúsenosti s vypracovaním poistno-matematických odborných konceptov a vývojom poistných produktov.
Náplň práce:

- Zodpovednosť za odbornú a technickú analýzu v oblasti poistnej matematiky
- Spolupráca pri vývoji poistných produktov a migrácií poistných produktov
- Analýza a optimalizácia procesov pre operatívne operácie
- Návrh a optimalizácia scenárov pre vytvorenie, rozšírenie a integráciu poistno - matematických systémov
- Spolupráca s projektovým tímom
- Reportovanie vedúcemu projektu
Ponuka:
- Práca v dynamickom a príjemnom prostredí
- Vzdelávanie v jazykovej a odbornej oblasti
- Dovolenka nad rámec
- Podpora pri dlhodobej PN
- Vianočný bonus
- Motivujúci bonusový systém
- mzda od 1900,- brutto
Požiadavky:
- Ukončené VŠ vzdelanie - matematika, poisťovníctvo, IT
- Prax v obdobnej pozícií vítaná
- Logické a analytické myslenie
- Tímová spolupráca
- Ochota cestovať na služobné cesty v prípade potreby
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000Rhn3MUAR