Pridané 2 weeks ago

Majster v elektrotechnickej výrobe

LokalitaŽilinský kraj, Bytča, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1500.00

Dátum2020-11-20

KategóriaVyroba

Pre stabilnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti vývoja HW a SW hľadáme majstra pre oddelenie montáže elektrotechnických komponentov.

Náplň práce:

- Organizovanie a riadenie oddelenia montáže elektrotechnických komponentov
- Participácia na presune časti výroby zo zahraničia

- Plánovanie výroby a zákaziek

- Školenie nových zamestnancov

- Návrhy na optimalizáciu výroby a procesov

- Participácia na tvorbe montážnych plánov

- Práca v systéme SAP

- Spolupráca s materskou spoločnosťou v Nemecku
Ponuka:
- 1-zmenná prevádzka (6 - 14:30)

- Príspevok na dopravu

- Organizovanie teambuildingov, akcii pre zamestnancov

- Školenia v odbornej a jazykovej oblasti

- Možnosť kariérneho rastu
- Mzda minimálne 1500,- a viac v závislosti od praxe
Požiadavky:
-Pozícia vhodná aj pre absolventa VŠ elektrotechnickej, pokiaľ spĺňa podmienku znalosti SAP a znalosť AJ alebo NJ.
- Znalosť 5S, Kanban, Kaizen
- Skúsenosť s vedením výroby a optimalizáciou vítaná
- Komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- VŠ vzdelanie - elektrotechnika

Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000RMEI8UAP

  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Žilinský kraj, Kysucké Nové Mesto, Slovakia PP Adecco
  • Staff