Pridané 1 month ago

Ekonóm/ekonómka pre výrobnú spoločnosť

LokalitaKošický kraj, Drienovec, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy

Dátum2020-07-01

KategóriaVyroba

Miesto práce: Košice - okolie
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: ASAP/august 2020
Mzdové podmienky (brutto): 1 300 EUR/mesiac (Uvedená mzda je spodnou hranicou, ktorá vie byť navýšená po vzájomnej dohode na základe skúseností a seniority kandidáta)

Pre nášho významného klienta z oblastí kovovýroby obsadzujeme pozíciu hlavného účtovníka/účtovníčky:
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- spracovávanie celkového účtovníctva v spoločnosti
- sledovanie a kontrola výdajov, nákladov a platieb
- má na starosti celkovú personálnu a mzdovú agendu zamestnancov spoločnosti a ich zložky
- zúčastňuje sa na auditoch spoločnosti
- vedie evidenciu majetku spoločnosti,...
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná:
- strojársky priemysel
- medzinárodná spoločnosť
Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači s minimálne stredoškolským vzdelaním v ekkonomický smer
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Počet rokov praxe
Ekonóm
1
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000RCiTZUA1

  • Prešovský kraj, Prešov, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Trenciansky kraj, Prievidza, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš, Slovakia PP Adecco
  • Staff