Pridané 1 month ago

Development inžinier

LokalitaTrnavský kraj, Senica, Slovakia PP Adecco

Typ práceManager

Základná zložka mzdy

Dátum2020-06-16

KategóriaVyroba

Miesto práce
Senica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiacv závislosti od skúseností + variabilná zložka mzdy
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho klienta novovznikajúce vývojové centrum hľadáme prvých team leadrov, ktorí budú mať na starosti vedenie celých projektov od akvizície až po SOP.
Náplň práce
- Zodpovednosť za koordináciu a realizáciu vývoja v rámci projektu,
- Kontrola sériových projektov, manažment riadenia zmien, nákladových zlepšení
a zisku,
- Plánovanie a realizácia projektov od akvizície až po začatie sériovej výroby,
- Zodpovednosť za úspešný štart výroby v dátume a v požadovanej kvalite, kontrola milestonov,
- Zodpovednosť za riadenie kontrolu opatrení na zníženie výdavkov a dodržanie rozpočtu,
- Zodpovednosť za kontrolu a úspešnú implementáciu všetkých plánovaných zmien so zákazníkom a dodávateľmi,
- Globálny zmenový manažment (SAP, GTA+),
- Komunikáciu so zákazníkmi a dodávateľmi.
Zamestnanecké výhody, benefity
- 13. plat a variabilná zložka mzdy
- možnosť profesijného rastu, odborné a jazykové kurzy zdarma
- príležitosť stať sa súčasťou vývojového tímu v automobilovom priemysle
- zaškolenie expertmi z Nemecka
- pružný pracovný čas
- závodné stravovanie
- odmena pre darcov krvi
- odmena za odpracované roky
- odmena pri životných jubileách
- príspevok na DDS
- vianočná poukážka
- dovolenkový príspevok
- príspevok na saunu, plaváreň, masáže
- príspevok pri narodení dieťaťa, uzavretí sobáša
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Klient je z oblasti Automotive, ktorý sa rozhodol vybudovať nové vývojové centrum na Slovensku.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
Minimálne 3 roky praxe v automotive (skúsenosť s vedením projektu)
Znalosť čítania výkresových dokumentácií,
Znalosti v odbore Business Administration, výroby a riadenia projektov
Skúsenosti s product development process (PDP)
Orientácia na zákazníka
Aktívna znalosť anglického jazyka - Stredne pokročilý (B2), nemecký jazyk - výhoda
Znalosť MS Office, dobre IT zručnosti, SAP - výhoda
FMEA (Analýza príčin a dôsledkov) - analýza rizík
Základná znalosť Termodynamiky, Elektriky a Kalkulácií
Orientácia na výsledky, zodpovednosť a autonómny pracovný štýl
Dobré komunikačné schopnosti a prezentačné zručnosti
Inovatívne myslenie
Ochota cestovať

Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000RC1KlUAL