Pridané 6 days ago

Zoradovač lisov

LokalitaNitriansky kraj, Nitra, Slovakia PP Adecco

Typ práceManager

Základná zložka mzdy

Dátum2020-09-16

KategóriaVyroba

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- nastavovanie strojov a udržiavanie chodu strojov
- kontrola výrobkov
- zaznamenávanie parametrov do technickej dokumentácie
- 3/4 zmenná prevádzka
Zamestnanecké výhody, benefity
- stabilné pracovné miesto
- mesačné výkonnostné prémie (15% zo zákl.mzdy)
- príplatok za prácu v hlučnom prostredí (0,66 €/hod.)
- nadčasy platené nad rámec zákonníka práce
- každoročné prehodnotenie mzdy
- letná a zimná prémia (13.,14. plat)
- stravovanie
- doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevky zo sociálneho fondu
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Strojársky priemysel
Zahraničná stabilná firma s viac ako 100 ročnou históriou, zaoberajúca sa výrobou a predajom spojovacieho materiálu, skrutiek predovšetkým pre automobilový priemysel, poskytovanie služieb v chemicko-tepelnom spracovaní kovov, montáži skrutiek a povrchových úprav kovov.

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Počet rokov praxe
technické odbory, strojárstvo
2
  • technická zručnosť
  • predchádzajúca skúsenosť s prácou na výrobných zariadeniach
  • Miesto práce
    Nitra
    Druh pracovného pomeru
    plný úväzok
    Termín nástupu
    dohodou
    Mzdové podmienky (brutto)
    790 EUR/mesiacMesačná mzda obsahuje základnú zložku mzdy od 790 € (v závislosti od seniority uchádzača môže byť ponúknutá vyššia základná mzda) + príplatky, bonusy. Priemerná hrubá mesačná mzda od 1200 €
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000QSYsXUAX

  • Košický kraj, Košice, Slovakia PP Adecco
  • Specialist