Pridané 1 month ago

Launch inžinier - procesný inžinier pre nábeh nových projektov

LokalitaBanskobystrický kraj, Lučenec, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1200.00

Dátum2021-03-02

KategóriaInžinierstvo a technika

Pre rozrastajúcu sa zahraničnú spoločnosť hľadáme procesného inžiniera - strojára, ktorý má prax s predsériovou výrobou a nábehom nových projektov.
Náplň práce:

- Zodpovednosť za nábeh nových projektov v predsériovej fáze až po odovzdanie do sériovej výroby
- Spolupráca pri tvorbe lay outu, riešení ergonómie pracoviska, strojového vybavenie
- Stanovenie a sledovanie časového rámca nábehu novej výroby
- Spolupráca s kvalitou, výrobou, logistikou
- Posúdenie vyrobiteľnosti produktu
- Zodpovednosť za nastavenie jednotlivých výrobných procesov
- Zodpovednosť za implementáciu potrebných zmien v procesoch, riadenie zmenových konaní
Ponuka:
- 13. plat
- Dlhodobá spolupráca a možnosť profesného rastu
- Účasť na zahraničných projektov
- Vzdelávanie
Požiadavky:
- Skúsenosť s predsériovou výrobou a nábehom nových projektov
- Čítanie technickej dokumentácie
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- Skúsenosť s riadením projektov v predsériovej výrobe
- SŠ, VŠ vzdelanie technického smeru
Uchádzať adecco/job.cancel

Email henrieta.sventekova@adecco.com

Referen�^�né �^�íslo AD a0W4I00000Pdm7PUAR