Pridané 2 weeks ago

Team Leader kvality

LokalitaNitriansky kraj, Levice, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy

Dátum2020-02-06

KategóriaKvalita

Pre nášho významného klienta, ktorý sa venuje oblasti automobilovej dopravy hľadáme skúseného Supervízora v oblasti kvality, ktorý má minimálne 2 ročnú prax a bude pracovať na 1 zmenu.
Náplň pracovných činností:
- prevádzanie plánovania skúšok
- starostlivosť o kontakt so zákazníkom,
- vedenie, zostavenie a kontrola 8D reportov,
- zostavenie PDCA so zameraním na interné chyby,
- zlepšovanie procesov,
- kontrola dodržiavania špecifikácií od zákazníka,
- uvoľňovanie procesov a výrobkov,
- analýza slabých miest,
- vedenie pracovníkov
Zamestnanecké výhody, benefity
- práca v stabilnom prostredí zahraničnej spoločnosti
- dochádzkový bonus
- kariérny rast
- sociálne benefity
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Automobilový priemysel
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
Kvalita
Počet rokov praxe
2
Mzda: 1 100 EUR/mesiacMzda sa pohybuje v závislosti od skúseností a praxe kandidáta.
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000Ma2aJUAR

  • Trenciansky kraj, Ilava, Slovakia PP Adecco
  • Manager
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Specialist