Pridané 1 month ago

Koordinátor vzdelávacích a športových eventov

LokalitaBanskobystrický kraj, Lučenec, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy

Dátum2020-10-30

KategóriaVerejny sektor

Miesto práce: Česko, Maďarsko, Portugalsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: ASAP
Mzdové podmienky (brutto): Od 700 EUR/mesiacuvedená hranica je najnižšia možná ponúknutá mzda - konečná mzda bude závisieť od skúseností kandidáta a bude dohodnutá na osobnom pohovore
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Náš klient hľadá do kmeňového stavu skúseného event manažéra, ktorého náplň práce bude:
- koordinácia EÚ projektov v krajinách Slovensko, Česko, Maďarsko, Litva, Portugalsko,..
- organizovanie eventov pre stredoškolských študentov
- zabezpečenie dopravy, ubytovania a programu na jednotlivých podujatiach
- kontrola administratívnych podkladov,
- riešenie krízových situácií spojených s organizáciou eventov
- udržiavanie komunikácie a dobrých vzťahov s klientmi
- získavanie feedbackov od účastníkov akcií
Zamestnanecké výhody, benefity
- práca z domu (remote)
- podieľanie sa na zaujímavých EÚ projektov v úspešnej startupovej organizácií
- kariérny rast
- teambuildingové aktivity v zahraničí raz za 1/4 rok
- komunikácia v medzinárodom a pestrom tíme
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Mimovládne organizácie, občianske združenia
Úspešná nezisková organizácia, pôsobiaca v strednej Európe
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz
B
  • ochota cestovať (1/3 pracovného roka)
  • výborné komunikačné a organizačné schopnosti
  • schopnosť sa prispôsobovať vzniknutým situáciám
  • riešenie krízových situácií
  • anglický a maďarský jazyk na komunikatívnej úrovni je nutnosť
  • MS Office
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000MZvDHUA1