Pridané 1 month ago

Manažér predajne

LokalitaBanskobystrický kraj, Revúca, Slovakia PP Adecco

Typ práceManager

Základná zložka mzdy1715.00

Dátum2020-01-21

KategóriaObchod

Máte radi výzvy a chcete sa kariérne posunúť? Hľadáme šikovného Manažéra/ku predajne, ktorý má ochotu odborne rásť. Revúca

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho významného klienta, ktorý je špičkou na trhu vo svojej oblasti hľadáme Manažéra predajne, ktorý má drive a bude spravovať chod pobočky a motivovať svoj pridelený tím.
Náplň práce:
- zodpovednosť za plynulý chod pridelenej predajne
- zodpovednosť za správne objednávky tovaru a jeho prezentácia v rámci politiky spoločnosti
- administratíva súvisiaca s prevádzkou predajne
- vedenie, motivovanie prideleného tímu
- plánovanie zmien, náborový proces a rozvoj zamestnancov
Zamestnanecké výhody, benefity
- práca v jednej najúspešnejších firiem na Slovensku
- atraktívne finančné ohodnotenie
- služobné auto aj na súkromné účely
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- kariérny rast aj v rámci iných krajín
- pracovný úväzok 38,75 hod./ týždenne
- sabbatical - dlhodobé neplatené voľno po odpracovaní určitých rokov
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Iné neuvedené oblasti
Klient je špičkou v oblasti potravinového priemyslu.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz
B
Počet rokov praxe
1
  • kandidát s minimálne ročnou praxou na riadiacej pozícií - nutné
  • pozitívny vzťah k obchodu
  • zodpovednosť, komunikatívnosť, lojálnosť
  • časová flexibilita, samostatnosť, odolnosť voči stresu
  • ochota k fyzickej práci
  • ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke
  • aktívny vodič - skupina B

Miesto práce
Revúca
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 715 EUR/mesiacNástupná mzda je 1715€ brutto.
Poslať spoločnosti životopis
Informácie o výberovom procese
Prosím posielať životopis v slovenskom jazyku.
Kontakt
Kontaktná osoba: Ivana Hricová
E-mail: poslať životopis

Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000MZmZQUA1

  • Trenciansky kraj, Prievidza, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Bratislavský kraj, Lozorno, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Specialist