Pridané 5 months ago

Špecialista logistiky s českým a anglickým jazykom pre OMV

LokalitaBratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1800.00

Dátum2020-03-02

KategóriaInzinierstvo a technika

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho klienta, spoločnosť OMV hľadáme špecialistu na oddelenie logistiky s jazykovou kombináciou českého a anglického jazyka pre český trh.
Náplň práce:
- Organizácia transportu vrámci firmy ako aj z tretích strán
- Plánovanie trasy a prepravy v spolupráci s obchodným oddelením
- Analýza a monitorovanie súčasného procesu a následné zdokonalenie
- Spolupráca s obchodným oddelením, IT oddelením ako aj dodávateľmi
- Optimalizácia súčasných výdavkov za dopravu
- Práca s programami ako napríklad SAP
- Operatívne riešenie problémov
Zamestnanecké výhody, benefity
- referal bonus
- nadštandardná zdravotná starostlivosť
- jazykové kurzy (angličtina)
- príspevky do 3 piliera
- a iné
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Ostatná priemyselná výroba
Medzinárodná obchodná spoločnosť OMV so sídlom vo Viedni a miestnymi obchodnými tímami v 9 krajinách obsluhuje 100 000 zákazníkov v celej Európe. Prostredníctvom siete ROUTEX, európskej aliancie ropných spoločností, sú karty OMV akceptované na viac ako 20 000 maloobchodných staniciach v 32 krajinách. Zákazníci karty OMV majú navyše prístup k celej rade služieb s pridanou hodnotou (VAS), ako sú platby mýta, služby v prípade poruchy a medzinárodné vrátenie DPH vo viac ako 20 krajinách v celej Európe.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)
Vodičský preukaz
B
  • vysokoškolské vzdelanie ideálne z oblasti logistiky alebo relevantné pracovné skúsenosti
  • 5 rokov relevantných pracovných skúseností
  • nemecký jazyk výhodou
  • odolnosť voči stresu
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000MZd2VUAT

  • Košický kraj, Košice, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Bratislavský kraj, Lozorno, Slovakia PP Adecco
  • Staff