Pridané 1 week ago

Majster pre oblasť mechanického obrábania so strojárskou praxou

LokalitaTrnavský kraj, Dunajská Streda, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy

Dátum2019-11-26

KategóriaInzinierstvo a technika

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho významného klienta v oblasti pôsobenia strojárskej výroby hľadáme šikovného Majstra pre oblasť mechanického obrábania- ktorý má čiastočnú prax v riadení a skúsenosti v strojárstve aspoň 3 roky.
Hlavná náplň pracovnej činnosti:
- riadenie tímu zváračov a zadeľovanie práce pre zverený tím
- plánovanie/riadenie výroby
- vykonávanie kontroly
- kontrola kvality pridelenej práce zverených zamestnancov
Zamestnanecké výhody, benefity
- stabilná práca
- možnosť kariérneho posunu v zahraničnej spoločnosti
- sociálne benefity a zaujímavý motivačný program
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Strojársky priemysel
Strojárske odvetvie
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie v odbore
Strojárstvo
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Počet rokov praxe
3
  • minimálna prax 3 roky v oblasti mechanického obrábania
  • riadiace skúsenosti minimálne 1 rok vo výrobe ( schopnosť riadiť tím cca 30ľudí)
  • vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti
  • schopnosť čítať technickú dokumentáciu

Mzda inzerovaná na pracovnej pozícií je 1500€ brutto ( výška mzdy závisí od praxe a skúsenosti uchádzača)
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000MZ1AGUA1

  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Trenciansky kraj, Prievidza, Slovakia PP Adecco