Pridané 1 week ago

Nákupca služieb

LokalitaBratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy

Dátum2019-11-25

KategóriaNakup a logistika

Miesto práce – Bratislava
Druh pracovného pomeru – plný úväzok
Termín nástupu – ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny - od 1600 EUR brutto
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme človeka s trojročnými skúsenosťami s nákupom nepriameho materiálu.
Náplň práce
  • Výber nových dodávateľov a udržiavanie pozitívnych vzťahov s už existujúcimi dodávateľmi na lokálnej, regionálnej a národnej úrovni
  • Vyjednávanie podmienok spolupráce s dodávateľmi
  • Komplexná informovanosť o dodávateľových výdavkoch
  • Implementovanie plánov a stratégií na každoročné znižovanie nákladov
  • Odborná asistencia pri všetkých súvisiacich dotazoch
  • Blízka spolupráca s právnym oddelením a finančným oddelením
  • Účasť na tendroch a aukciách
  • Dodržovanie KPI´s – šetrenie, obnovenie zmlúv
  • Identifikácia nefunkčných procesov a ich následná zmena

Benefity:
  • 13ty plat
  • Bonus za odporučenie vhodného kandidáta
  • Extra príspevok na stravné lístky
  • Zľavy na produkty firmy
  • Škôlka
  • Balíček životného poistenia a zdravotnej starostlivosti
  • Relokačný bonus
  • 25 dní dovolenky a sick days
  • Extra platené voľno pri špeciálnej životnej udalosti (svadba, narodenie dieťaťa a iné)
  • Školenia a rozvoj

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Naším klientom je medzinárodná firma zameraná na predaj pracích a čistiacich prostriedkov, vlasovej a telovej kozmetiky, spotrebiteľských lepidiel, lepidiel pre stavebnú chémiu ako aj priemyselných lepidiel a povrchových technológií.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti - Anglický jazyk - advanced (B2)
Počet rokov praxe - 3
  • 3 roky skúsenosí s nákupom nepriameho materiálu
  • schopnosť budovať vzťahy, prezentačné a komunikačné zručnosti
  • organizovanosť a schopnosť priorizovať
  • flexibilita

schopnosť vyjednávať
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000MZ0c9UAD

  • Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Specialist