Pridané 4 days ago

Hľadáme vývojára pre oblasť migrácie

LokalitaKošický kraj, Košice, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1600.00

Dátum2019-11-07

KategóriaIT a telekomunikacie

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Máte skúsenosti s migračnými projektmi a viete dobre komunikovať v nemčine?
Ak áno, pridajte sa čo najskôr do tímu nášho klienta v Košiciach!
Vašou úlohou bude zastrešovať:
- vykonávanie migrácií v rámci štandardného softvéru pre životné poistenie pre zákazníkov materskej spoločnosti v Nemecku
- analýzu zdrojových a cieľových systémov vrátane príslušných dátových modelov
- spoluprácu pri vývoji a vytváraní transformačných pravidiel a takisto zapracovanie týchto pravidiel do nášho migračného systému
- starostlivosť o migračný server, vytváranie a starostlivosť o databázy, vykonanie inštalácií na cieľových systémoch, technické prevedenie testovacích behov v rámci migrácie
- podporu a poradenstvo pri tvorbe cieľového systému pre zákazníkov
Zamestnanecké výhody, benefity
- pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- každoročne deň plateného voľna 31.12.
- sickday
- stravné lístky Ticket Restaurant a príspevky na individuálne aktivity
- podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
- firemné podujatia usporadúvané 2-krát do roka
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Informačné technológie
Dodávateľ komplexných IT riešení v oblasti poisťovníctva a dôchodkového zabezpečenia.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
informačné technológie
Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
Java - pokročilý
C++ - pokročilý
SQL - pokročilý
  • skúsenosti s prostredím databáz a/alebo migračných projektov, programovaním v Java, C/ C++ pri tvorbe a údržbe databáz DB2/Oracle
  • skúsenosti s jazykom SQL pre databázové spracovanie
  • dobré komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku
  • skúsenosti s návrhom a implementáciou softvérových produktov, koncepciou a realizáciou
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000MYl7MUAT

  • Nitriansky kraj, Nitra, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Košický kraj, Košice, Slovakia PP Adecco