Pridané 4 days ago

Matematika a vývoj softvéru v jednom? Pre pravého vývojára maličkosť. Pozri si viac v ponuke!

LokalitaKošický kraj, Košice, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1600.00

Dátum2019-11-07

KategóriaIT a telekomunikacie

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Máte radi nemčinu, vývoj softvéru a matematiku?
Ak áno, pridajte sa čo najskôr do tímu nášho klienta v Košiciach!
Vašou úlohou bude :
- Vyvíjanie softvéru pre oblasť životného poistenia
- Návrh, analýza a implementácia nových častí výpočtového jadra moderného J2EE systému
- Údržba funkcionality systému
- Návrh matematických testov
- Spolupracovať so zákazníkmi pri návrhu špecifických požiadaviek
Zamestnanecké výhody, benefity
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- každoročne deň plateného voľna 31.12.
- sickdays
- stravné lístky Ticket Restaurant a príspevky na individuálne aktivity
- podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
a mnoho iných...
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Informačné technológie
Dodávateľ komplexných IT riešení v oblasti poisťovníctva a dôchodkového zabezpečenia.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
Java - základy
C++ - pokročilý
  • Aktívna znalosť nemeckého jazyka
  • Skúsenosti s programovaním v jazyku C/ C++ poprípade Java
  • Skúsenosti s implementáciou softvérových systémov v oblasti životného poistenia - výhodou
  • Znalosti na pozícií poistného matematika - výhodou
  • Schopnosť pracovať sám ale aj v tíme, zodpovednosť, dochvíľnosť
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000MYl77UAD

  • Žilinský kraj, Ružomberok, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Košický kraj, Košice, Slovakia PP Adecco
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco