Pridané 1 month ago

Aktuálne hľadáme Senior Aplikačného Administrátora so zameraním na Citrix technológiu

LokalitaKošický kraj, Košice, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy930.00

Dátum2020-06-12

KategóriaIT a telekomunikacie

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho TOP klienta v oblasti IT technológií hľadáme zaujímavého kandidáta, minimálne s 3 ročnou praxou, ktorý má skúsenosti s Citrix technológiami.
- kontrola, zadávanie, riešenie ticketov podľa potrieb zákazníka a KPI´s
- zodpovednosť za vybavenie žiadostí , podpora a poradenstvo pri poskytovaní služieb
- zodpovednosť za pridelenie ticketov, eskalácie, dokumentáciu
- zodpovednosť za zmeny spôsobené zákazníkom alebo za technické zmeny počas životného cyklu služby
- funkčné riadenie celého servisného reťazca od stredných po zložité aplikácie / služby
- vedenie juniornejších Administrátorov na rozšírenie ich úrovne znalostí v tíme a rozvoj ich zručností
- pôsobí ako hlavný technický vodca a rieši a koordinuje činnosti naprieč súvisiacimi technológiami / mimo vlastného tímu
- zodpovedá za správu aktív a konfiguráciu služieb
- riešenie pridelených projektov a naplnenie KPI´s
- zodpovednosť za technické, údržbárske a prevádzkové koncepcie
Zamestnanecké výhody, benefity
- práca pre TOP stabilného zamestnávateľa na Slovensku
- support od zamestnávateľa - možnosť rôznych školení a rozširovania vedomostí a znalostí z oblasti IT
- možnosť home office - pár krát do mesiaca
- príspevok na dôchodkové sporenie
- teambuildingové aktivity, športové aktivity
- dni dovolenky navyše
- vynikajúci kolektív
- referral bonus
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Informačné technológie
IT sektor
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • minimálne 3 ročná prax v IT
  • platné certifikáty v daných technológiách
  • prehľad v OS, ukladanie, zálohovanie, databázy, middleware, skriptovanie
  • základy projektového riadenia
  • znalosť ITIL

Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacZáklaná zložka mzdy je 1100€ + k mzde je navyše variabilná zložka a iné finačné ohodnotenia. Mzda je možná určite vyššia v závislosti od skúseností a praxe uchádzača
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000MYbNyUAL

  • Košický kraj, Košice, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Staff