Pridané 4 days ago

Inžinier pre rozvoj dodávateľov - automotive

LokalitaŽilinský kraj, Ilava, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1200.00

Dátum2019-06-12

KategóriaInzinierstvo a technika

Hľadáme skúseného nákupcu, prípadne inžiniera kvality so zameraním na dodávateľskú kvalitu a aktívnou znalosťou angličtiny.
Náplň práce:

- Riešenie dodávateľských vzťahov v sériovej výrobe
- Hodnotenie dodávateľov a výkon auditu nových dodávateľov
- Sledovanie plnenia nápravných opatrení u dodávateľov, v prípade potreby priamo u dodávateľov
- Spolupráca s oddelením nákupu, výroby, kvality, logistiky
- Riešenie dodávateľských reklamácií
- Realizácia zlepšovacích návrhov u dodávateľov
- Aktualizácia dáv v systéme, evidencia dodávateľov
- Sleduje a reportuje výkonnosť dodávateľov
Ponuka:
- Kvartálne odmeny, 13. plat
- Príspevok na letnú dovolenku a DDS
- Príspevok na cestovanie
- Vzdelávanie v technickej aj jazykovej oblasti
- Preplácanie nadčasov
- Príspevky na športové a voľnočasové aktivity
- Flexibilný pracovný čas
Požiadavky:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Počet rokov praxe
4
  • Prax v oblasti dodávateľskej kvality alebo nákupu
  • Znalosť princípov kvality v automotive
  • Skúsenosti s riešením dodávateľských vzťahov a reklamácií, 8D
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Samostatnosť, zodpovednosť
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000LvztDUAR

  • Žilinský kraj, Námestovo, Slovakia Staffing Adecco
  • Staff
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Specialist