Pridané 3 weeks ago

Elektrotechnik- zameranie robotika

LokalitaNitriansky kraj, Nitra, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy1300.00

Dátum2019-04-05

KategóriaVyroba

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto)
od 1300 (brutto), v závislostí od skúseností
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Budete zodpovední za údržbu a opravu zariadení, nástrojov a systémov používaných vo výrobných, inžinierskych a iných priemyselných výrobných procesoch
- Vykonávanie pravidelných kontrol údržby, plánovanie modernizácie zariadení a úpravy strojov, identifikácia porúch a automatizácia
- Monitorovanie stavu a procesov zariadení
- Vykonávať a aktívne sa zúčastňovať na všetkých potrebných úpravách strojov a výrobných zariadení podľa určených požiadaviek
- Obsluha robotov ABB a základné programovanie
Zamestnanecké výhody, benefity
Stabilné zamestnanie a príjem
Stravné lístky v hodnote 3,60€
13. plat
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Pre nášho klienta, ktorý je jeden z popredných Európskych výrobcov lisovacích a zváraných zostáv pre automobilový priemysel.
Výrobca kovových výliskov a zváraných zostáv s viac ako 40 ročnými skúsenosťami v automobilovom priemysle s plne automatizovanými zváracími a montážnymi linkami.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Vzdelanie v odbore
Technické zameranie, Elektrotechnika
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Vodičský preukaz
B
Počet rokov praxe
3
  • Odborná spôsobilosť Elektrotechnika, minimálne §22
  • Skúsenosti s obsluhou robotov ABB
  • Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
  • Skúsenosti z Automobilového priemyslu výhodou, skúsenosti s automatizáciou výrobných procesov výhodou
  • SIMATIC STEP 7 Siemens
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000LWKNDUA5

  • Trenciansky kraj, Nové Mesto nad Váhom, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Specialist