Pridané 1 week ago

Údržbár

LokalitaTrnavský kraj, Hlohovec, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy

Dátum2019-10-08

KategóriaVyroba

Údržbár

Údržbár
Miesto práce
Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto)
od 1300€ + príplatky za prácu cez víkend a za zmennosť aj nad rámec zákona
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho klienta svetovú špičku vo výrobe plastových dielov pre automobilový priemysel hľadáme šikovného údržbára s praxou.
Náplň práce:
- vykonávanie prediktívnej a preventívnej údržby strojov a zariadení,
- odstraňovanie a diagnostika porúch vzniknutých počas prevádzky,
- vykonávanie opráv, výmeny mechanických a elektrických dielov strojových zariadení,
- evidencia a analýza porúch,
- zabezpečenie bezporuchového stavu pridelených montázných liniek.
Zamestnanecké výhody, benefity
Práca do kmeňového stavu spoločnosti
Práca v rýchlo rastúcej rodinnej firme
Príležitosti pre kariérny rozvoj – v rámci divízie i v rámci skupiny
Motivujúci systém ročného odmeňovania
Ročný bonus vyplácaný dvakrát ročne
Príspevok do 3.piliera DDS
Profesné tréningy
Sociálne podujatia (teambuildingy, firemné večierky, rodinné akcie...)
Športové aktivity
Príspevky zo sociálneho fondu
Maximálny príspevok na vreckové počas služobných ciest
Stravovanie v jedálni za výhodné ceny
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Výroba plastových dielov pre automobilový priemysel
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Počet rokov praxe
3
oprávnenie podľa § 22 vyhlášky 508/2009,
prax na podobnej pozícii minimálne 3 roky,
skúsenosti s údržbou z automotive,
technická zručnosť.
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000KToUjUAL

  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Trnavský kraj, Hlohovec, Slovakia PP Adecco
  • Specialist