Pridané 2 weeks ago

Rád vyvíjaš a si analytický človek? Klikni sem. (Junior Software Developer)

LokalitaBratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1760.00

Dátum2019-09-03

KategóriaIT a telekomunikacie

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto)
1760 €, vyššia mzda a ďalšie benefity sú možné v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho klienta hľadáme analytického človeka, ktorý nemá problém pracovať aj v tíme v ktorom pracuje viac oddelení, rád pracuje s programovacími jazykmi, má s nimi skúsenosti a chce sa učiť nové technológie. Zároveň má dobré komunikačné a písomné zručnosti a je detailista, ktorý si nechá záležať na tom, nech je všetko tip-top.
Náplň práce:

• Dodržiavanie princípov SCRUM
• Spolupráca s ostatnými tímami v rámci organizácie, pri dodávaní produktovej dokumentácie
• Každodenná komunikácia vrámci tímu v anglickom jazyku
Zamestnanecké výhody, benefity
• Zdravé konkurenčné a dynamické prostredie
• Príspevok k životnej poistke
• Team-buildingy , športové a kultúrne podujatia
• A iné
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Telekomunikácie
Globálna medzinárodná spoločnosť.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
Počítačového inžinierstva, informatiky, softvérového inžinierstva alebo podobne
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Pracovné skúsenosti s programovacími jazykmi (minimálne 1 rok):

• React
• Angular,
• Python (back-end)
• Skúsenosti s APIs
Databázy:

• MariaDB
• MySQL
• Oracle
DevOps skills:

• Docker, Jenkins, Git, Rest/SOAP Api/ JSON/ HTTP/CORS/ORM
• Agilná metóda – základy
• Znalosť unit test frameworkov /TDD/ CI,CD
• Software design patterns
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000KThiTUAT

  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Staff