Pridané 1 week ago

Špecialista pre vývoj BI (Business Intelligence Specialist)

LokalitaBratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy

Dátum2019-09-11

KategóriaIT a telekomunikacie

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto)
1300 € , vyššia mzda a ďalšie benefity sú možné v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Náš klient pôsobí po celom svete s poprednými značkami a technológiami v troch zaujímavých obchodných oblastiach. Hľadáme človeka, ktorý má skúsenosti s prácou a vytváraním údajov a dashboardov, reportingom do určitých odvetví (marketing a predaj, financie, výroba, dodávatelia).
Náplň práce:
• Práca s dashboardami a ich údržba
• Implementácia SQL príkazov a funkcií
• Komunikácia so stakeholdermi po celom svete
• Tvorba reportov podľa potrieb podniku
Zamestnanecké výhody, benefity
Benefity ktoré ti ponúkneme:
• 13. plat, ktorý sa rovná výške základného mesačného platu
• odmena za sprostredkovanie a odporučenie ďalšieho vhodného kandidáta v
hrubej výške od 500 – 1000 EUR
• systém benefitov - Cafeteria
• materská škôlka pre ratolesti našich zamestnancov
• možnosť home-office
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov
Globálna medzinárodná spoločnosť.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vzdelanie v odbore
IT, financie, informatika alebo podobné
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Typ človeka ktorého hľadáme:
  • Ovládaš základnú úroveň programovacieho jazyka (akýkoľvek)
  • Zvládaš základnú úroveň databáz ako napr. MySQL, SQL, Oracle
  • Základná úroveň vo vývoji webu ako napr. HTML, CSS
  • Microsoft Powerpoint – základy
  • Microsoft Excel - pokročilá úroveň

Výhodou je ak:

  • Máš vzdelanie v odbore IT alebo finančníctva (nie však podmienkou)
  • si skúsený v oblasti podpory aplikácií, analýzy údajov a vývoja správ
  • si tímový hráč
  • neustále sa rád učíš a chceš pracovať na zvyšovaní svojej technickej a reportovacej expertízy
  • máš záujem o IT sektor
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000KThPNUA1

  • Trenciansky kraj, Trenčín, Slovakia PP Adecco
  • Specialist