Pridané 2 weeks ago

Inžinier kvality

LokalitaNitriansky kraj, Zlaté Moravce, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy

Dátum2019-09-03

KategóriaKvalita

Miesto práce
Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Celková mzda (brutto)
1 300 - 1 800 EUR
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre klienta pôsobiaceho v automobilovom priemysle, hľadáme Inžiniera kvality, ktorého náplňou práce bude:
-asistovanie vo vývoji zákazníckych návrhov a požiadaviek ( kreslenie definícii, tolerancii a štandardov), identifikovanie rizík z hľadiska kvality
- každodenný report požiadaviek projektu z hľadiska kvality (zákaznícky/interný APQP dohľad), proces FMEA, vypĺňanie 8D reportov,
- nastavenie prototypu, kvalitárska kontrola predsériovej a sériovej produkcie a inšpekčné činnosti,
- príprava a vedenie zákazníckych/interných auditov a kontrolných návštev,
- sledovanie zákazníckych portálov a reklamácií, príprava na pravidelné návštevy spoločnosti zákazníkmi,
- vedenie kvality a fungovanie v súlade s IATF 16949 certifikátom a snaženie sa o udržanie dosiahnutého levela,
- dodržiavanie akčných plánov v spoločnosti,
- zodpovednosť za nastavenie a dodržiavanie interných auditov,
- sledovanie reportov technikov kvality, interných požiadaviek a požiadaviek zákazníkov vyplývajúcich z kontroly kvality,
- aktívne sa zúčastňovať trvalého zlepšovania a analýzy systému.
Zamestnanecké výhody, benefity
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
automobilový priemysel
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • skúsenosti s reklamáciami, vzorkovaním a nábehom nových projektov v sfére automotive
  • certifikáty VDA 6.5, VDA 6.3, IATF, interný audítor ISO 9001 výhodou
  • výborné komunikačné schopnosti,
  • organizovanosť a proaktivita,
  • schopnosť pracovať pod stresom, sebaovládanie,
  • orientácia na zákazníka
  • tímová práca,
  • zaviazanosť spoločnosti,
  • možnosť chodiť na pracovné cesty.
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000KThOeUAL

  • Trenciansky kraj, Nové Mesto nad Váhom, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Trenciansky kraj, Ilava, Slovakia PP Adecco
  • Specialist