Pridané 2 weeks ago

Údržbár strojov a zariadení

LokalitaNitriansky kraj, Zlaté Moravce, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy

Dátum2019-07-08

KategóriaInzinierstvo a technika

Miesto práce
Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto)
podľa pracovných skúseností a osobnostných predpokladov od 870€ + bonus + zákonné príplatky
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Budete zodpovední za údržbu a opravu zariadení, nástrojov a systémov používaných vo výrobných, inžinierskych a iných priemyselných výrobných procesoch
- Vykonávanie pravidelných kontrol údržby, plánovanie modernizácie zariadení a úpravy strojov, identifikácia porúch a automatizácia
- Vytváranie a upravovanie rozvodných panelov strojov
- Monitorovanie stavu a procesov zariadení
- Vykonávať a aktívne sa zúčastňovať na všetkých potrebných úpravách strojov a výrobných zariadení podľa určených požiadaviek, implementovanie zlepšenia na stroje a zariadenia
- práca na 3 zmeny
Zamestnanecké výhody, benefity
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Spoločnosť poskytuje plnú podporu pri ďalšom vzdelávaní formou školení a tréningov
- Dochádzkový bonus
- Príplatky za nočnú zmenu
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Pre nášho klienta, ktorého programom je výroba tepelnoizolačných krytov pre automobilový priemysel, pričom väčšina produkcie je vyvážaná do zahraničia. V súčasnosti prechádza spoločnosť intenzívnym rozvojom.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Vzdelanie v odbore
technické, strojárske
Vodičský preukaz
B
  • Znalosť elektrických a mechanických systémov
  • Odborná spôsobilosť elektrotechnika §21
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000KStYxUAL

  • Žilinský kraj, Žilina, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Nitriansky kraj, Levice, Slovakia PP Adecco
  • Nitriansky kraj, Zlaté Moravce, Slovakia PP Adecco
  • Staff