Pridané 4 days ago

Pozor! Hľadá sa Vedúci nákupu, logistiky a plánovania v Žiline

LokalitaŽilinský kraj, Žilina, Slovakia PP Adecco

Typ práceDirector

Základná zložka mzdy

Dátum2019-06-12

KategóriaVyroba

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho významného klienta hľadáme vedúceho strediska, ktorý zastreší oddelenie nákupu, logistiky a plánovania v strojárskej výrobe.
Právomoc a zodpovednosti:
- Nákup priameho, režijného materiálu a náhradných dielov
- Denné disponovanie s dodávateľmi
- Zodpovednosť za stav skladu materiálu
- Spolupráca pri posudzovaní vyrobiteľnosti jednotlivých odvolávok
- Príprava mesačných plánov predaja
- Príprava týždenných plánov expedície
- Spolupráca pri príprave výrobných plánov – kovanie, studené operácie a výstupná kontrola
- Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- Zabezpečovanie externých kooperácií – pri výrobe náradí, tepelnom spracovaní, tryskaní
Zamestnanecké výhody, benefity
- zázemie v stabilnej spoločnosti
- DDS
- služobný telefón
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Strojársky priemysel
Klient sa pohybuje v olasti strojárskej výroby a hutníckej dielne.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie v odbore
strojárstvo
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Počet rokov praxe
2
Prax v oblasti nákupu a logistiky
Znalosť cudzích jazykov slovom a písmom – angličtina alebo nemčina
Počítačové znalosti – Word, Excel, adaptácia na firemný informačný systém
Schopnosť tímovej práce
Mzdové pdmienky: min. mzda od 1400 brutto ( mzda sa pohybuje v závislosti od praxe a skúseností kandidáta)
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000KSRB8UAP

  • Trenciansky kraj, Nové Mesto nad Váhom, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Žilinský kraj, Ilava, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Žilinský kraj, Žilina, Slovakia PP Adecco