Pridané 5 days ago

Finančný kontrolór vo výrobnej spoločnosti v oblasti automotive

LokalitaBratislavský kraj, Senica, Slovakia PP Adecco

Typ práceManager

Základná zložka mzdy

Dátum2019-06-11

KategóriaFinacie a uctovnictvo

Miesto práce
Trnavský kraj

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto)
od 3000 eur brutto + v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Radi by ste pracovali vo výrobnej spoločnosti, ktorá má korporátnu stabilitu, ale komornú, rodinnú atmosféru, kde sa manažment pozná s výrobou po mene? Ak ste skúsený ekonóm z výrobného prostredia s analytickým myslením, so základnou vedomosťou aj z oblasti HR, ktorého nevystraší ani dynamika automobilového priemyslu, rozhodne čítajte ďalej! Ak ste proaktívny odborník s tímovým duchom, táto pozícia možno čaká práve na vás.

Vašou náplňou práce by bolo:

- zodpovednosť za agendu finančného kontrolingu 80% + HR 20%

- finančné plánovanie, rozpočtovanie, výkazníctvo

- prezentovanie finančných výsledkov vedeniu spoločnosti

- vedenie a dohľad nad finančným a HR oddelením

- spracovanie DPH

- mesačné/kvartálne/ročné daňové platby (DPH)

- kontrola a implementácia aktuálnej platnej účtovnej / daňovej metodológie a predpisov

- spolupráca s finančným manažérom a kontrolórom na včasnom a pravidelnom prekonzultovaní vzniknutých problémov

- spolupráca s účtovníkmi za účelom nastavenia správnych interných procedúr
Zamestnanecké výhody, benefity
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

- flexibilný pracovný čas

- príjemný pracovný kolektív

- dni zdravia, ovocie na pracovisku, masáž na pracovisku
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

dodávateľ automobilových komponentov - oceliarstvo

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
Microsoft Excel - pokročilý

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Počet rokov praxe
5

  • Minimálne 2 roky na obdobnej pozícii + silný finančný background z výrobnej oblasti!
  • Silné Excel zručnosti
  • Skúsenosti so ERP systémom SAP
  • Znalosť ISO noriem 9001, 16949, 14001...
  • Skúsenosti s vedením ľudí
  • Plynulá angličtina na komunikatívnej úrovni (aspoň B2)
  • Tímový hráč s dobrými komunikačnými schopnosťami
  • Odolnosť voči stresu

Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000KSOJsUAP