Pridané 2 months ago

Baví Ťa Front-end aj cestovanie a ty sa nevieš rozhodnúť? Ponúkame Ti možnosť spojiť dve vášne!

LokalitaBratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy2000.00

Dátum2019-06-04

KategóriaIT a telekomunikacie

Miesto práce: Nemecko, Rakúsko, Kanada (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru : plný úväzok
Termín nástupu: ASAP
Základná zložka mzdy (brutto): 2000€ brutto (Vašu odbornú kvalifikáciu a doterajšie skúsenosti zvážime individuálne.)
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho exkluzívneho klienta hľadáme posilu pre Front-end prostredie s možnosťou cestovania. Budeš môcť cestovať do krajín ako Švajčiarsko, Rakúsko, Nemecko, Kanada, Rusko atď. Ak ťa baví oboje, tak sa radi s tebou stretneme.
Tvojou náplňou práce bude:
- Práca na projektoch zameraná na Backbase technology
- Vývoj používateľského prostredia použitím technológií - HTML, JavaScript, CSS
- Vytváranie jednostránkových aplikácií použitím komponentov: Angular, React a Vue
- Vytváranie aplikácií, ktoré sa budú spúšťať na mobilných zariadeniach pomocou programu Cordova, Ionic a React Native
- Implementácia návrhov UI/UX
- Analýza požiadaviek
Benefity, ktoré máme pre Teba pripravené:
- Kvalitné školenie
- 25 dní dovolenky
- Telefón s 20GB internetom, laptop
- Stravné lístky
- Občerstvenie a oddych na pracovisku(jóga, stolný futbal, meditačné večery...)
- Viac info na osobnom pohovore
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Spoločnosť sa venuje globálnemu, obchodnému a technologickému poradenstvu venovaným výlučne sektoru finančných služieb. Dodávajú inovatívne riešenia v oblasti bankovníctva, kapitálových trhov, poisťovníctva, riadenia bohatstva a investícií, financovania a rizika.
Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Veľa vecí ťa naučíme, ale predsa len by si mal mať tieto zručnosti:
  • Hands on Front-end development
  • 1,5 až 2 roky skúseností
  • praktická skúsenosť s JavaScript poprípade Angular
  • HTML, CSS, REACT
  • Backbase je výhodou, vieme ťa zaučiť
  • Ochota cestovať
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000KSHOVUA5

  • Žilinský kraj, Žilina, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Nitriansky kraj, Levice, Slovakia PP Adecco