Pridané 6 months ago

Inžinier kvality pre nové produkty

LokalitaTrenciansky kraj, Prievidza, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1200.00

Dátum2019-02-08

KategóriaKvalita

Máte skúsenosti v oblasti kvality v prostredí automotive a lákajú Vás nové projekty a výzvy? Ponúkame Vám skvelú príležitosť s možnosťou kariérneho rastu!
Náplň práce:

  • Úzka spolupráca s vývojovým centrom pri implementácií nových výrobkov
  • Spolupráca pri testovaní a výbere meracích techník pre konkrétny produkt - finálny produkt, alebo nakupované diely
  • Zavedenie vhodných postupov a skúšobných plánov
  • Kontrola a aktualizácia postupov
  • Účasť na vzorkovaní
  • Komunikácia so zákazníkom, informovanie o zmenách a skúškach
  • Aktualizácia dokumentácie

Zamestnanecké výhody, benefity
  • Práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou s pôsobnosťou po celom svete
  • Účasť na nových projektoch, získanie nových skúseností
  • Veľmi dobrý sociálny program a starostlivosť o zamestnancov
  • Príjemné prostredie, nové technológie
  • Zaškolenie, možnosť cestovať do zahraničia
  • Pohyblivý pracovný čas

Požiadavky:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Počet rokov praxe
2
  • Znalosť nástrojov a štandardov kvality
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Ochota napredovať a zlepšovať sa
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000JSEy8UAH

  • Nitriansky kraj, Levice, Slovakia PP Adecco
  • Manager
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Staff