Pridané 1 month ago

Karbantarto Technikus/Maintenance operator

LokalitaGYOR-MOSON-SOPRON, Gyor, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy

Dátum2019-03-06

KategóriaVyroba

  • Vezető globális logisztikai vállalata keres szakmai fejlődésre nyitott és elhivatott munkatársakat az alábbi pozícióba:

  • Rutin karbantartási tevékenységek elvégzése a gépeken a tervszerű megelőző karbantartási tervnek megfelelően
  • Szükség esetén együttműködés a karbantartásra szerződött külső partnerekkel

Hibakeresési feladatok elvézése a meghibásodott gépeken
  • Részvétel a karbantartási tervek elkészítésében
  • Karbantartási dokumentációk, feljegyzések naprakészen tartása
  • Javító intézkedések a gépleállások elkerülése érdekében
  • Tartalék alkatrész készlet szintjének és felhasználásának nyomonkövetése
  • Részvétel a folyamatos fejlesztési projektekben és munkában (TPM, 5S, SMED, 8D, Kaizen, stb).

Egyéb béren kívüli juttatások
Versenyképes fizetés és bónusz rendszer
Cafeteria
Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások
A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók
középfokú végzettség érettségivel
Készségek és személyes tulajdonságok
  • Végzettség: középfokú műszaki végzettség: mechanikai / elektronikai műszerész / mechatronikus / villanyszerelő
  • Minimum 2-3 év gyakorlat karbantartási területen, iparági ismeretek
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Terhelhetőség és megbízhatóság
  • Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés

Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000JS92jUAD

Nedávno prezerané pracovné ponuky

  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Nitriansky kraj, Levice, Slovakia PP Adecco