Pridané 1 month ago

Logisztikai rendszer koordinátor

LokalitaGYOR-MOSON-SOPRON, Gyor, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy

Dátum2019-03-06

KategóriaVyroba

Vezető globális logisztikai vállalata keres szakmai fejlődésre nyitott és elhivatott munkatársakat az alábbi pozícióba:
Logisztikai rendszer-koordinátor
272000 HUF (855 €) + bónuszrendszer 40870 HUF (128 €)+46350 HUF (145 €)
Feladatok:

  • Szállítókkal és megrendelőkkel való kapcsolattartás
  • A JIT termékek be- és kiraktározása, könyvelése a számítógépes rendszerben
  • A szállítási dokumentumok, levelek, számlák és vám-papírok ellenőrzése
  • A beérkezett áruk fizikális ellenőrzése; áru és szállítási dokumentumok összehasonlítása; a különbségek könyvelése, dokumentálása
  • Rendszeres leltározás, a leltár feldolgozása, eredmények jelentése, ill. szükséges intézkedések
  • A vevők felé történő kiszállítások szállítási dokumentumainak a kiállítása
  • A JIT-szállítások folyamatos áramlásához szükséges tevékenységek ellátása

Zamestnanecké výhody, benefity
  • Versenyképes fizetés és bónusz rendszer
  • Cafeteria
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet

Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • Középfokú végzettség (lehetőleg gazdasági vagy műszaki)
  • Min. 2-3 év releváns területen szerzett tapasztalat
  • Logisztikai alapelvek és folyamatok ismerete (pl. FIFO)
  • Számítógépes raktározási rendszer ismerete
  • Szállítólevelek, CMR, láda-listák, vám-dokumentumok, raktári címkék ismerete
  • Megbízható számítástechnikai ismeretek (MsOffice, Internet, Outlook)
  • Kommunikációs szintű német / angol nyelvismeret
  • Szlovák nyelv ismerete előnyt jelent
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000JS91lUAD

Nedávno prezerané pracovné ponuky

  • Trenciansky kraj, Prievidza, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Bratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco